NÁSTROJE A NÁRADIE
VYBAVENIE AUTOSERVISU
VÝBAVA A PRÍSLUŠENSTVO



- Úvod
- Diagnostika a meranie
- Testery a diagnostické rozhrania
- Testery diagnostické rozhranie - CFPL AD091
Testery diagnostické rozhranie - CFPL AD091
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
Testery diagnostické rozhranie - CFPL AD091Skladom205,67 €167,21 € bez DPH
Oryginalny kasownik błędów do aut Renault/Volvo Euro 3,4,5
- Producent CF
- Model AD091
Przedmiotem sprzedaży jest najlepszy do kupienia na rynku szybki kasownik błędów w ciągnikach marki Volvo Euro 5 truck- czyli modele Volvo FH12 16 FM. Jest to produkt mojej marki CF ( AD091 ) .
Jak to działa ?
Kasownik działa jak każdy tester serwisowy , w serwisie ASO Volvo truck, czyli po podpięciu do wtyku 8 pinowego w ciężarówce, włączamy zapłon i naciskamy guzik-> zostaje wysłana procedura do wszystkich modułów zamontowanych w aucie aby błędy się skasowały, Po ok 2 sekundach tester da znać mignięciem dużej lampki, że procedura została wysłana pomyślnie.
Po co ?
Z ciągnikami siodłowymi jest tak, że terminy gonią i musza zarabiać dla szefa, dlatego każde wystąpienie błędu może powodować opóźnienia w dostawach co za tym idzie również kary itd.
W przypadku wystąpienia błędów ADBLUE , po 20 godzinach w Volvo jest odcinana moc, takim ciagnikiem nie można dalej nigdzie jechać, wystarczy podpiąc kasownik skasować błedy i od nowa liczone jest 20 godzin na odcięcie mocy.
Oczywiście można jezdzić na serwis i płacić po 100-200zł za jednorazowe kasowanie błędów , tylko po co ? jak kierowca sam może to zrobic, szybko prosto i jechać dalej swoją trasa do celu ...
W przypadku jazdy do Unii Europejskiej, służby podpinają się komputerem diagnostycznym do ciągnika, np
Anglia, UK, Francja, Belgia, Hiszpania, Holandia, Włochy, a niedługo również i polskie ITD....
Niestety jeśli są błedy po tzw magnesie, są mandaty od 2 do ok 5 tyś euro....
Jeśli błędów nie ma w ciągniku --> to nie ma podstawy do wystawienia mandatu ;)
Kasownik można również używać jako szybki czytnik kodów diagnostycznych do kasowania błędów, czyli np w przypadku "grzebania i naprawiania" w ciągniku elektroniki np montażu halogenów itd, zamiast włączać komputer pc, podłaczać tester , wystarczy w ciągu paru sekund użyć mojego kasownika, szybko i skutecznie.
Dlaczego uważam, że posiadam najlepszy kasownik dostępny na rynku ?
Jest wykonany i zaprojektowany w Polsce, produkowany pod moją marką, która jest znakiem zastrzeżonym w całej Unii Europejskiej, co za tym idzie możesz go legalnie wozić w aucie bez żadnych kosekwencji !!!
Na chwilę obecną tylko mój kasownik posiada procedurę sprawdzającą czy faktycznie została nawiązana łączność oraz czy została wysłana informacja do auta. Kierowca wie na 100% czy tak było. W przypadku kasownika konkurencji , podłącza się kasownik i trzeba myśleć że się udało... ale pewności nie ma!!!
U mnie jest test sprawdzający , czy została nawiązana komunikacja z autem, co wie kierowca w ciągu chwili !!!
Więc jesteś właścicielem firmy transportowej lub kierowcą ciągnika siodłowego marki Volvo Euro 6 to polecam się zastanowić nad kupnem kasownika, który się po prostu szybko zwraca.
Znam przypadki, że niektórzy jak dostaną mandat z 4 tyś euro za 1 ciągnik to wtedy kupują dla całej swoje floty... Ty nie musisz być ...Mądrym Polakiem po szkodzie... ale się możesz zabezpieczyć przed ;)
Mieszkam blisko autostrady A1 Włocławek , możliwość spotkania na trasie Włocławek, oraz w Toruniu i okolicach.
Na innych moich aukcjach są kasowniki pod pozostałe marki.
1 sztuka kasownik Renault, Volvo Euro 3, 4, 5 marki CF (AD091)
Prostą instrukcje użytkowania dla kierowcy.

1850 + recenzí









